Kredyt gotówkowy pomoże zawsze na realizowanie czegoś na co obecnie nie mamy środków. Jednak tutaj warto sobie zadać poważne pytanie.

Czy warto brać kredyt w dzisiejszych czasach?

Tu trzeba się głęboko zastanowić, warunki nie są dość sprzyjające w naszym kraju. Wysoka inflacja i ta niepewność co do naszych sąsiadów za wschodnią granicą. To jest każdego indywidualna sprawa jeśli teraz potrzebujesz gotówki to musisz skorzystać z oferty banku ale ustal z bankiem dogodne warunki przewidujące każdy scenariusz na rynku.

Gwiazdy, które straciły fortunę:

  • Michał Wiśniewski – z pewnością każdy słyszał o naszym polskim celebrycie Michał Wiśniewski – lider zespołu „Ich Troje”. W tej sytuacji Michał Wiśniewski zarabiał krocie i wszystkie zarobione pieniądze roztrwonił cały majątek. Kupował dla zachcianek samoloty, samochody, mieszkania – takie informacje udostępnił portal www.sensacja.pl. Plotką również się uważa, że pieniądze przegrał w hazardzie.
  • Michael Jackson stracił również swoją fortunę. W dniu śmierci artysty miał ok 500 mln dolarów długu.
    Zaciągał pożyczki, których nigdy nie spłacał.
  • Pamela Anderson znana aktorka stracił swój majątek ok 35 mln dolarów na różnego rodzaju zachcianki typu operacje plastyczne, wystawne przyjęcia.
  • Cher słynna piosenkarka również została bankrutem. <majątek w wysokości 300 mln dolarów straciła na nieudanych inwestycjach.
  • Mike Tyson najsłynniejszy pięściarz na świecie również roztrwonił swój majątek na zachcianki.Pieniądze wydał na imprezy, narkotyki, alkohol jak i inwestycje w posiadłości.

Szybki pieniądz zarobiony u szczytu kariery gwiazdy często przytłacza. Luksusy w których żyją robią z głowy kapustę. Wzięcie kredytu czy zarobienie dużej ilości pieniędzy nie sprzyja dobrze gdy chcemy przetrwonić całą kasę.