Na początku najlepiej jest inwestować swój czas w sprawdzone sposoby, techniki, metody i narzędzia. IT Solution Factor to miejsce, które zapewnia bezpieczeństwo, szybkość i niezawodność wirtualizacji aplikacji. Szereg właściwości przyspieszających pracę na komputerze, to jeden z wielu plusów Vmware Horizon. Zobacz już teraz jak może wyglądać wymarzone miejsce pracy.

Mikołaj Wiśniak oraz Emilian Wiznerowicz to dwaj eksperci, którzy pasjonują się technologią i pracują w IT Solution Factor. Ich najnowszym wpisem blogowym jest wideo, w którym prezentują możliwości narzędzia o nazwie VMware Horizon. Jeśli masz taką możliwość to zobacz ten filmik i dowiedz się jakie są funkcjonalności oprogramowania, które służą do wirtualizacji aplikacji. Platforma ta została stworzona z myślą o współczesnych odbiorcach, którzy stawiają na szybkość oraz bezpieczeństwo wirtualnych desktopów i aplikacji. Ludzie uwielbiają widzieć w jednym miejscu i móc zarządzać wieloma aplikacjami naraz. Horizon oferuje udostępnianie i sprawne zarządzanie wirtualnymi desktopami, aplikacjami, a nawet polisami i profilami użytkowników. Inne technologie są zintegrowane z Horizon, dzięki czemu każdy ma swobody dostęp do zasobów firmowych, a jednocześnie zwiększone bezpieczeństwo danych.

Wyobraź sobie, że otwierasz swój komputer, uruchamiasz jedną aplikację a w zamian uzyskujesz dostęp do wielu aplikacji w tym samym czasie. Klikasz sobie w grę i jednocześnie robisz tabelę w Excelu, zaraz obok otwierasz sobie devc++ do programowania w tym języku kodowania. Jak mija czas w grze na np. wybudowanie się koszarów dla twoich rycerzy, to wracasz szybciutko do okienka z grą. Jednocześnie myślisz jakie dane dodać do Excelu, dodajesz je i potem wracasz do programowania w języku C++. Mija godzina, patrzysz i masz 3 poziom koszar w grze, zrobiony arkusz w Excelu oraz napisany kod, o który szef prosił Cię 3 godziny temu. Tymczasem Twój kolega, który działa na dawnych zasadach działania komputerów, zrobił tylko arkusz Excela, w grze jest do tyłu o 3 godziny, a programem nawet się nie zajął. Jak myślisz kogo będzie chwalił twój szef?

Ekspercki materiał zawiera informacje o wirtualizacji aplikacji, która korzystnie wpływa na korzyści firmy. Skorzystaj z możliwości optymalizacji wykorzystania zasobów. Jedocześnie pracuj zgodnie z metodą równoległego zarządzania czasem nad kilkoma niezależnymi systemami operacyjnymi. Jeżeli to mało, to jeszcze możesz skorzystać z uruchomienia wielu wersji tej samej aplikacji na jednym komputerze. Cykl życia tejże pracy jest w pełni zależny od Ciebie. Wybrane aplikacje czekają na twój ruch.